درباره دیاتل

About Us

دیاتل در سال 1394 با توجه به نیاز روزافزون کشور به تجهیزات کامپیوتر و سرور شروع به کار نمود. هم افزایی تجربه و دانش پرسنل دیاتل باعث شد تا ظرف مدتی محدود اعتماد بسیاری از متخصصین این حوزه را بدست آورد. اکنون نیز شرکت قصد دارد تا به اهداف خود در مقوله تحقیق و توسعه محصولات سخت افزاری بپردازد.

7 روز مهلت تست تمامی کالا ها

تمامی محصولاتی که از دیاتل خریداری میکنید دارای مهلت تست 7 روزه میباشند. بنابراین میتوانید با خیال راحت از ما خرید کنید.

تضمین کارایی

کارایی کلیه کالا ها توسط مورد آزمون پرسنل مجرب واحد تست شرکت قرار میگیرد. آنها از بروز ترین متد های تست سخت افزار برای اینکار استفاده میکنند.

درباره دیاتل

فروش عمده و جزیی تجهیزات کامپیوتر و لپتاپ

 

فروشگاه و شركت كامپيوتر دياتل با كادري با تجربه و تحصيل كرده، همواره تلاش مي كند تا بالاترين كيفيت كار، مناسب ترين قيمت و بهترين خدمات پس از فروش را با يكديگر تلفيق كرده و متعاقبا بالاترين سطح رضايت مشتري را كسب نمايد. از طرفي با توجه به تعداد بالاي كادر مجموعه، وسعت كار در تمام سطوح لوازم و تجهيزات كامپيوتري گسترش پيدا كرده و علاوه بر ارائه كالاهاي معمول كامپيوتري، امكان ارائه كالاهاي خاص دنياي قطعات و تجهيزات كامپيوتري هم به صورت موجود در فروشگاه تهران و هم به صورت واردات و پيش خريد مقدور است. طبقه بندي فروش به طور كلي شامل فروش مصرف كننده و همچنين فروش همكار مي شود. همچنين براي كسب رضايت تمام هموطنان عزيز، قطعات و تجهيزات كامپيوتر هم به صورت استوك و هم به صورت كاركرده عرضه مي شوند. امكان ارائه فاكتور معتبر به دو صورت فاكتور فروشگاهي و فاكتور رسمي مالياتي مقدور است. همراهي شما باعث افتخار و گواه اعتبار ماست.

 
0

سبد خرید چسبان