از زمان انتشار فورتنایت فصل ۷ مدت زیادی نمی گذرد. در این فصل بازی بیگانگان شروع به حمله به جزیره نبرد رویال کرده اند، به صفوف ما نفوذ کرده و چندین منطقه مختلف را برای برنامه های خود ترور کرده اند. همچنین تعدادی مکانیسم جدید گیم پلی وجود دارد که فورتنایت فصل ۷ را به طریق بسیار جالبی هیجان انگیز می کند.

توانایی هدایت بشقاب پرنده ها چیزی است که از آن صحبت می کنیم. ما سعی داریم در این مقاله هر آن چیزی را که باید درباره این فصل از بازی بدانید برای شما شرح دهیم.

گذرگاه نبرد در فورتنایت فصل ۷:

گذرگاه نبرد فورتنایت فصل ۷ تغییرات قابل توجهی داشته و مجموعه ای بزرگ از پوسته های جدید را برای کاربران فراهم نموده است. 

Kymera ، همنوع بیگانه با پوست ارغوانی که در اوایل نبرد دریافت خواهید کرد ، یک شخصیت قابل تنظیم است. همانطور که آثار بیگانه را در اطراف نقشه جمع آوری می کنید ، می توانید آنها را در گزینه های سفارشی سازی مطابق سلیقه خود کنید و Kymera را به چیزی شبیه به Admiral Ackbar یا Krombopulos Michael تبدیل کنید.

شما می توانید کارت نبرد اصلی را در فورتنایت فصل ۷ با ۹۵۰ دلار V و Bundle Battle را با ۲۸۰۰ دلار V خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که ۱۰۰۰ دلار V 7.99 دلار امریکا هزینه دارد ، اما خرید ۲۸۰۰ دلار V دلار ۱۹.۹۹ دلار هزینه دارد.

قبل
بعدی

سلاح ها و اقلام جدید در فورتنایت فصل ۷:

فورتنایت فصل ۷ ممکن است یکی از نوآورانه ترین بازی ها باشد وقتی صحبت از مکانیک های جدید یا پیشرفته گیم پلی می شود. بازیکنان می توانند بشقاب پرنده را ساقط کرده و ربوده و از آنها برای ربودن بازیکنان دیگر استفاده کنند.

صندوقچه های کیهانی شکل جدیدی از صندوقچه های غنیمت هستند که به نظر می رسد تنها زمانی باز می شوند که تیمی در نزدیکی آنها باشد. سپس تولید می شود و هم تیمی ها باید به نوبت آن را بزنند تا باز شود و غنیمتی ترین درجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

همچنین یک سیستم جدید به روز شده معرفی شده است. بازیکنان در حال حاضر مهره ها و پیچ ها را جمع آوری می کنند تا انواع جدیدی از سلاح ها مانند تفنگ AUG ، تفنگ ساچمه ای و SMG های سریع را سرهم بندی و تولید کنند. ظاهراً با فرارسیدن فصل ، سلاح های بیشتری اضافه می شود.