سری جدید iMac 24 که در آینده نزدیک روانه بازار می شود:

سری جدید All-in-One های اپل با طراحی خیره کننده و تنوع رنگ گوناگون روانه بازار خواهد شد. در طراحی iMac 24 از چیپ M1 استفاده شده است. در طراحی خارجی آن نیز فاکتور هایی در نظر گرفته شده است تا شرایط مختلف قرار گرفته و بتواند در زندگی شما جای خود را پیدا نماید. iMac 24 در هفت رنگ سبز، زرد، نارنجی، صورتی، بنفش، آبی و نقره ای تولید خواهد شد. 

ضخامت این محصول ۱۱.۵ میلیمتر است که در نوع خود منحصر به فرد است. این طراحی فوق العاده فقط به لطف M1 اولین سیستم روی تراشه برای Mac امکان پذیر شده است. این طراحی iMac 24 را آنقدر نازک می کند که در مکان های بیشتری از قبل جا می گیرد. پردازنده M1، گرافیک ، حافظه و موارد دیگر را روی یک تراشه واحد ادغام شده است. این امر به ما اجازه می دهد تا یک کامپیوتر کامل را در فضایی آنقدر کوچک قرار دهیم که عملاً ناپدید باشد!

در طراحی آداپتور برق این محصول نیز از رابط آهن ربایی استفاده شده است تا اتصال را راحت تر از گذشته نماید. در بحث نمایشگر نیز شرکت اپل برای iMac 24 از نمایشگر درخشان رتینا ۴K استفاده نموده است.

iMac 24

با استفاده از این محصول جدید اپل همه چیز را با جزئیات واضح و باشکوه در صفحه نمایش ۲۴ اینچی ۴.۵ اینچی شبکیه چشم Retina ببینید. ۲ طیف وسیع رنگ P3 را در آنچه که مشاهده می کنید در بیش از یک میلیارد رنگ تطبیق می دهد. تصاویر با ۵۰۰ نیت روشنایی درخشان به نظر می رسند. 

پوشش ضد انعکاس برجسته در راستای راحتی و خوانایی بیشتری ارائه می دهد. و فناوری True Tone به طور خودکار دمای رنگ صفحه نمایش شما را با نور محیط محیط شما تنظیم می کند تا تجربه مشاهده طبیعی تری داشته باشید. بنابراین چه در حال ویرایش عکس ها باشید یا مشغول کار روی ارائه ها و یا تماشای نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود باشید، همه چیز در iMac باورنکردنی جلوه می کند.

کیفیت دوربین در iMac 24:

این بهترین دوربین به کار رفته در مک است. رزولوشن را برای تماس های تصویری با افزایش کیفیت حداقل دو برابری استفاده کنید. ۳ یک سنسور بزرگتر که نور بیشتری را ثبت می کند. و پردازنده سیگنال تصویر پیشرفته (ISP) M1 کیفیت تصویر را تا حد زیادی بهبود می بخشد. بنابراین ، از همکاری با همکاران گرفته تا ارتباط با دوستان و خانواده ، همیشه بهترین ظاهر خود را خواهید داشت.

شاتول می گوید: «ما با موفقیت ۱۸۰۰ ماهواره را مستقر کرده ایم و هنگامی که همه آن ماهواره ها به مدار عملیاتی خود رسیدند ، پوشش جهانی مداوم خواهیم داشت»

iMac 24

میکروفون های iMac 24 به شما این حس را منتقل می کند که مطمئن شوید وقتی که با یک دوست در حال تماس تصویری هستید ، یا قطعه ای صوتی را ضبط می کنید یا پادکست ضبط می کنید، صدایی بلند و واضح را دریافت کرده اید. آرایه سه میکروفری با کیفیت استودیو برای کاهش بازخورد طراحی شده است، بنابراین مکالمات به طور طبیعی تر جریان می یابد و شما کمتر قطعی در صدا احساس می کنید. و فناوری تابش پرتو به میکروفون ها کمک می کند تا نویز پس زمینه را نادیده بگیرند. این بدان معناست که همه شما را می شنوند و نه آنچه در اطراف شما می گذرد.

مشخصات فنی iMac 24:

این محصول با نمایشگر رتینا ۴K، چیپ پردازنده M1، ظرفیت بارگزاری ۱۶ گیگابایت رم DDR4، کیبوردی استثنایی با ماژول تاچ پد و ۲ ترابایت هارد عرضه خواهد شد. در طراحی این محصول تغییراتی انقلابی را لحاظ نموده که سهم عمده ای از بازار را تصاحب نماید. باید دید رقبای اپل در این خصوص چه برنامه هایی در پیش دارند.