افزایش قیمت 12000% دوج کوین

download

افزایش 12000% قیمت دوج کوین از شروع سال میلادی

 

دوج کوین از شروع سال جاری میلادی بالاترین میزان رشد را در این مدت محدود برای خود رقم زد. بالاترین قیمت این رمزارز زمانی به دست آمد که مدیرعامل شرکت تسلا یعنی ایلان ماسک میزبان برنامه گفت و گو محور شنبه شب شبکه NBC بود. او مدت هاست رمز ارز مورد علاقه خود یعنی دوج کوین را در حساب توییتر شخصی خود ستایش می کند. برخی گمانه ها حاکی از افزایش قیمت بیش از این برای این رمز ارز بود.

 

 

اگر شما در ابتدای سال جاری این رمز ارز را خریداری کرده باشید، سود سرشاری از این سرمایه گذاری 4 ماهه خود نموده اید. در ژانویه سال جاری قیمت واحد هر دوج حدودا معادل یک سنت بود. با حساب بالاترین سقف قیمت دوج کوین یعنی 69 سنت به ازای هر واحد سرمایه فرضی 1000 دلاری شما به مبلغ 121052 دلار افزایش پیدا کرده که این خود حاکی از افزایش 12000% سرمایه شما در طول 4 ماه دارد.


download 1

این میزان به طور قابل توجهی بیشتر از رشد رمزارز های مشهور تر مانند بیت کوین با رشد 95% و اتریوم با رشد 369% درصدی بوده است. اما به قبل از سرمایه گذاری در دوج برای افزایش قابل توجه سرمایه، به یاد داشته باشید که محبوبیت و قابل اتکا بودن برای تراکنش در این مورد از اهمیت فراوانی برخوردار است. بسیاری صحبت از حباب قیمت این رمزارز میکنند. این بدین معنی است که ارزش حقیقی آن را به مراتب کمتر از قیمت کنونی آن میدانند. در نهایت اگر شرایط از دست دادن سرمایه ای را ندارید آن را برای سرمایه گذاری دوج کوین اختصاص ندهید.

در حالی که بیت کوین انگیزه های اقتصادی برای استخراج کنندگان برای ادامه ایجاد بیت کوین جدید در نظر گرفته است و 21 میلیون بیت کوین وجود دارد که می تواند همیشه وجود داشته باشد، Dogecoin چنین زیرساختی ندارد. در عوض ، با هیجان در موضوعات توییتر و Reddit تقویت شده است.

پیشنهاد میشود برای درک چگونگی کارکرد هر رمز ارزی مانند دوج کوین whitepaper مربوط آن را مطالعه نمایید.

 

 

 

admin
admin

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته
0

سبد خرید چسبان