تیک تاک - امکان حذف همزمان 100 نظر برای تولیدکنندگان محتوا:

960x0

تیک تاک اکنون به تولید کنندگان محتوا اجازه میدهند 100 عدد از نظرات توهین آمیز و تند را به یکباره حذف کنند. در بروزرسانی جدیدی که در پنجشنبه گذشته منتشر شد، به تولیدکنندگان محتوا اجازه میدهد تا نظرات توهین آمیز و تند را حذف و حساب کاربری اشخاص مدنظر را گزارش و بلاک کنند.

تا قبل از این برای حذف چنین نظراتی مجبور بودیم تا آنها را یک به یک انتخاب و حذف نماییم. تیک تاک همچنین اعلام کرد که این امکان اکنون برای تعداد مشخصی از حساب های تجاری وجود دارد. تیک تاک قصد دارد در هفته های آتی امکان حدف و گزارش مجموعه ای را برای تمامی حساب ها فعال نماید.


TikTok Update


مقابله با خشونت در دنیای مجازی

تیک تاک در ماه مارچ سال جاری میلادی اعلام کرد، دو اپ درون برنامه ای را نیز برای مقابله با خشونت منشتر خواهد کرد. امکان نخست ابزار های بیشتری را برای کنترل نظرات به حساب ها میدهد. امکان دوم فرصت را برای تجدید نظر در رابطه با محتوا های غیر دوستانه و خشونت آمیز فراهم می آورد.

ایده این امکان که برای جلوگیری از رفتار های غیر دوستانه به وجود آمده است، بعد از اعلام رسمی Zhang Yiming بنیانگذار ByteDance و صاحب امتیاز TikTok مبنی بر کناره گیری به عنوان مدیرعامل شکل گرفت. این سمت به Liang Rubo مدیر منابع انسانی این شرکت خواهد رسید

بر اساس نامه ای داخلی Yiming اعلام نمود تا پایان سال 2021 به سمت جدیدی در این شرکت منصوب خواهد شد. این شرکت بنا دارد تا تمرکز خود را بر روی یک استراتژی جدید معطوف کند. این استراتژی بر مبنای همیاری سازمانی و مسئولیت اجتماعی شکل خواهد گرفت.

اخیراً، Nikhil Gandhi سرپرست بخش هندوستان پلتفرم TikTok از سمت خود کناره گیری کرد. در حال حاضر او روز های پایانی سرپرستی خود را سپری میکند

بعد از اینکه این شرکت تصمیم گرفت بخش مربوط به هندوستان خود را تعدیل کند. گاندی به عنوان سرپرست بخش خاورمیانه، افریقا، ترکیه و جنوب آسیا منصوب شد.

امکانات جدید تیک تاک:

admin
admin

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته
0

سبد خرید چسبان