مرکز اشتراک گذاری اطلاعات – امکان جدید در حال توسعه گوگل کروم

download 1

 

در حقیقت این کمپانی تمایل دارد معبر یکسان برای انتقال اطلاعات از نرم افزار کروم رومیزی به دستگاه های دیگر پیدا کند. بر اساس این طرح زمانی که شما تب مرکز اتقال را فعال میکنید، کاربران کار های متنوعی از جمله ایجاد QR code ، اشتراک گذاری به دستگاهی دیگر و… را در اختیار خواهند داشت.

بر اساس گزارشات این امکان اکنون نیز در Chrome Canary در دسترس است و تنها برای نسخه 92 قابل استفاده است. زمانی که این نرم افزار کمابیش تا قبل از سال 2020 به پایداری نصبی رسیده است، گوگل در تلاش است تا امکانات متنوعی به این نرم افزار خود اضافه نماید. مشخصاتی نظیر تغییر نام ویندوز، تب های گروهی و اکنون نیز مرکز اشتراک گذاری امکاناتی هستند که قرار است کروم را به محبوب ترین مرورگر دنیای IT تبدیل نماید.

این کمپانی همچنین در حال تقویت نرم افزار Chromebook خود نیز هست. بنابراین تا چند ماه آینده به احتمال بسیار زیاد این امکان در این نرم افزار نیز در دسترس خواهد بود.

[button text=”منبع” size=”large” radius=”99″ link=”https://www.techgenyz.com/2021/05/12/google-chrome-desktop-sharing-hub/” target=”_blank”]

[button text=”بیشتر بخوانید” size=”large” radius=”99″ link=”https://diatell.com/minitv-%d8%a2%d9%85%d8%a7%d8%b2%d9%88%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%85-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86/” target=”_blank”]

admin
admin

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته
0

سبد خرید چسبان