سیم کارت رند همراه اول : 1 سیم کارت ها!

NEWS Hamrahe Aval 0990 hamrahe aval

اگر قصد خرید سیم کارت رند همراه اول اما ارزان را دارید و یا درصدد هستید که چگونه می‌توان شماره همراه اول رند را با قیمتی مناسب خرید، یه لحظه صبر کنید!

سیم کارت رند همراه اول ارزان وجود ندارد اما ترفندهایی وجود دارد که به کمک آنها می‌توان شماره همراه اول رند را با قیمتی ارزانتر بخرید.

همراه اول، اولین اپراتور کشور با واگذاری ۴ سیم کارت به نهاد ریاست جمهوری، عرضه رسمی سیم کارت در ایران را آغاز کرد. این اپراتور با فروش سیم کارت‌های رند خود، رقابتی را به وجود آورد که همین امر باعث قیمت بالای این خطوط شده است.


سیم کارت رند(مزیت چیست؟)

 • بدست آوردن اعتبار به واسطه شماره همراه اول
 • سرمایه گذاری
 • سهولت در به خاطر سپردن

عوامل تعیین قیمت سیم کارت رند

 1. پیش‌شماره و کد سیم کارت
 2. صفر یا کارکرده بودن
 3. دائمی یا اعتباری بودن
 4. نوع رند

عوامل بالا تعیین می‌کنند که یک سیم کارت همراه اول رند چه قیمتی داشته باشد. حالا به بررسی هریک می‌پردازم تا با رعایت این فوت‌وفن‌ها، بتوانید خط همراه اول رند اما ارزانِ خود را بخرید. البته خرید از جای معتبر نیز بسیار اهمیت دارد که در انتها، یکی از معتبرترین فروشگاه‌های خرید اینترنتی سیم کارت همراه اول را به شما معرفی می‌کنم.


hamrahe avval2


خرید سیم کارت رند همراه اول ارزان با کد ۰

خط ۰۹۱۲ یکی از آن پیش‌شماره‌های پرطرفدار و البته گرانقیمت همراه اول است. این پیش‌شماره دائمی است و سیم کارت ۰۹۱۲ اعتباری وجود ندارد. گران‌بها ترین کدها به ترتیب از کدهای ۱ تا ۹ می‌باشند. قیمت بالای آنها علاوه بر رند بودن، به علت قدمت و اعتبار آنهاست.

اما در این میان، همراه اول با ارائه سیم کارت ۰۹۱۲ کد ۰، امکان خرید شماره رند همراه اول را در اختیار افرادی که به دنبال خرید سیم کارت رند هستند؛ قرار داده است.


ترفند اول: انتخاب کد 0 به عنوان ارزانترین گزینه

پیش شماره کد 0 به لحاظ قدمت از سایر پیش شماره دیگر جدید تر محسوب میشود و از این بابت اعتبار کمتری بین مشتریان سیم کارت های دائمی دارد.


ترفند دوم: انتخاب پیش شماره اختصاصی شهرستان ها

یکی دیگر از ترفندهای خرید سیم کارت رند همراه اول ارزان، خرید پیش‌شماره از استان مربوطه است که آن را ارزان‌تر از همه می‌فروشد. مثلا اگر شما سیم کارت ۰۹۱۲ همراه اول را از استان دیگری به غیر از تهران تهیه کنید، برای شما ارزان‌تر در خواهد آمد.


صفر یا کارکرده؟

کارکرده بودن سیم کارت رند تاثیر مستقیمی روی قیمت آن دارد. خرید سیم کارت همراه اول رند صفر شاید مانند خرید خودروی صفر به نظر برسد. همانطور که خودروی کارکرده و صفر هیچ تفاوتی در آپشن‌های آن ندارد، در مورد سیم کارت نیز به همین شکل است. یعنی یک سیم کارت با همان ویژگی ها که این نکته مثبتی برای هزینه کمتر است.

تماس های بیشتر و فعال بودن شبکه های اجتماعی تنها تفاوت سیم صفر و کارکرده است. بنابراین اگر با این مسئله مشکلی ندارید. میتوانید به راحتی از این تفاوت قیمت بهره مند شوید.


تفاوت سیمکارت رند اعتباری و دائمی

بهترین راه‌حل این است که سیم کارت رند اعتباری بگیریم. هیچ تفاوتی میان سیم کارت رند اعتباری همراه اول و سیم کارت رند دائمی آن وجود ندارد و مشترکین می‌توانند از تمامی خدمات این اپراتور استفاده کنند.

حتی برای اینکه درگیر خرید شارژ و بسته اینترنت نشوید، می‌توانید به راحتی شماره اعتباری رند خود را به دائمی تبدیل کنید و همه هزینه‌های سیم کارت را همانند دائمی پرداخت کنید.

البته در نظر داشته باشید در نگاه بسیاری از مردم تفاوت عمده ای بین سیم اعتباری و دائمی وجود دارد. این نحوه نگرش شما است که اهمیت دارد.


رابطه نوع رندی و قیمت سیم کارت رند همراه اول

اگر می‌خواهید سیم کارت رند همراه اول بخرید، باید بدانید نوع رندی نیز در قیمت آن تاثیر دارد. چندین نوع رندی وجود دارد که با دانستن آنها می‌توانید سیم کارت رندتری بخرید. البته هرچه شماره رندتر باشد طبیعتا قیمت بیشتری نیز خواهد داشت.

قیمت‌گذاری مناسب سیم کارت براساس نوع رندی از آن دسته فوت‌وفن‌هایی است که یک کارشناس خبره سیم کارت می‌داند و بر اساس این فاکتور می‌تواند قیمت حدودی سیم کارت شما را تخمین بزند. در این مطلب قرار نیست چیزی را از شما پنهان کنیم بنابراین برای تشخیص نوع رندی سیم کارت و دانستن نوع رندی شماره‌ای که به دنبال خرید آن هستید، می‌توانید از سایت‌هایی که به صورت آنلاین، رندی سیم کارت را تشخیص می‌دهند کمک بگیرید.

حالا که تمامی قلق‌های به روز خرید سیم کارت رند همراه اول را یاد گرفتید بهتر است به شما منبعی را معرفی کنم که خیالتان از بابت خرید نیز راحت باشد. البته این سایت یکی از جاهایی است که شما می‌توانید شماره همراه اول دلخواه خود را بخرید. این سایت همان فوت کوزه‌گری است که بررسی آن کمک زیادی به شما می‌کند.

[button text=”نشانی سایت منبع” radius=”99″ link=”https://digiato.com/promoted/1398260/” target=”_blank”][button text=”بیشتر بخوانید” radius=”99″ link=”https://diatell.com/%d8%a7%d9%86%d8%b9%d9%82%d8%a7%d8%af-%d8%aa%d9%81%d8%a7%d9%87%d9%85%e2%80%8c%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%be%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%a7/” target=”_blank”]
admin
admin

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته
0

سبد خرید چسبان