رمز ارز اپل - از شایعه تا واقعیت

apple1

رمز ارز اپل : در چند روز اخیر شایعاتی بین فعالان حوزه فناوری اطلاعات شکل گرفته است که از ظرفیت توسعه رمز ارز جدید وابسته به کمپانی (Apple) خبر میدهد. قطعا apple در طول سال های فعالیت خود ثابت کرده که یکی از برترین شرکت های پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و تکنولوژی است. این شرکت بار ها و بار ها با عرضه محصولات متفاوت و جذاب خود بازار را شوکه کرده است. بنابراین هر آن ممکن است که این شایعات رنگ واقعیت به خود گرفته و اپل با سر و شکلی جدید دنیای تکنولوژی متحول کند. 

آنطور که به نظر میرسد این یک جهش و قدم بزرگ برای apple خواهد بود. پیشتر نیز اپل اعلام کرده بود تا سال های آینده خودروی خود را وارد بازار خواهد کرد. بعید نیست apple نیت داشته باشد برای تراکنش های خود رمزارز اختصاصی توسعه دهد.


apple 1

آنچه سرمایه گذاران نیاز دارند در این مورد بدانند

چند روز پیش تعدادی گزارش منتشر شد که لیست از موقعیت های شغلی را نشان میداد. این کمپانی موقعیت های شغلی فراوانی را در حوزه توسعه رمز ارز به وجود آورده است. ولی ماجرا چیست؟ 

این تنها یک دریچه ساده برای جذب چند کارمند و توسعه دهنده نبود. apple به دنبال توسعه دهنده هایی هست که تجربه و درک خوبی از رمزارز ها، blockchain ها و توسعه آنها داشته باشند. این موقعیت ها در بخش کیف پول apple ، پرداخت اپل است. علاوه بر آن این توسعه دهندگان باید درک عمیقی از بازاریابی و تجارت داشته باشند. 

جدای طنزی که در این رابطه شکل گرفته است، این شغل حقیقتا اشتیاق سرمایه گذاران حوزه رمزارز را برانگیخته است. با تمام این توضیحات این نیازمندی شغلی که در حوزه رمزارز است، بسیار مبهم است. اصلا معلوم نیست Apple چرا و چگونه میخواهد این موقعیت شغلی توسعه رمزارز را در هرم سازمانی خود وفق دهد. نهایتا ورای هر شایعه ای، بسیاری امید دارند این خبر به واقعیت بپیوندد. 


با توجه به اینکه تحلیل بنیادی درستی در حوزه رمزارز وجود ندارد مصاحبه هایی که توسط افرادی نظیر ایلان ماسک و Vitalik Buterin منتشر میشود. اخباری از این دست نیز میتواند در پارامتر های بررسی رمزارز ها تاثیر گذار باشد. جدای از این مطلب که وابستگی یک رمزارز به یک کمپانی ثروتمند مانند اپل میتواند در رشد آن تاثیر 100% مستقیمی داشته باشد. شاید این آغاز راه برای ورود شرکت های بزرگ برنامه نویسی دنیا به منظور ایجاد رمزارز خود باشد. 


رمز ارز اپل : سایت منبع

admin
admin

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته
0

سبد خرید چسبان