استفاده از نقشه گوگل در محیط ناشناس

incognito google

مرور صفحات وب به صورت ناشناس که با عنوان «Incognito Mode» شناخته میشود ابزاری استاندارد و شناخته شده در مرورگر هاست که محبوبیت فراوانی در میان قشر عظیمی از کاربران دنیای وب دارد.

کاربردی بودن این برنامه تنها محدود به مرورگر نمیشود و در نرم افزار های بسیاری جای خالی آن حس میشود. این ابزار در نرم افزار نقشه گوگل طراحی و پیاده سازی شده است. ما در این مقاله به معرفی این ابزار در نقشه گوگل میپردازیم. 

شما میتوانید کم و کیف نظارت شما برای جست و جوی مکان ها را در اینجا تماشا کنید. اگر این اطلاعات تا ابد ذخیره نخواهند شد ولی به دلایل مختلفی شما نیاز دارید تا این جست و جو ها ذخیره نشوند. برای این منظور گوگل ابزار جست و جوی ناشناس را در نقشه خود پیاده سازی کرده است.


حالت ناشناس در نقشه چطور کار میکند؟

زمانی که شما این حالت را در نقشه گوگل فعال میکنید، زنجیره ای از اتفاقات رخ میدهد. اولین قدم همانند محیط ناشناس مرورگر هیچکدام از جست و جوی های شما ذخیره نخواهد شد. در قدم بعد و حتی مهمترین قدم موقعیت پیشفرضی برای شما در نظر گرفته نمیشود این بدین معنی است که هیچ مسیریابی پردازش، پیشنهاد و ذخیره نمیگردد. و نهایتا این جست و جو ها برای پردازش و شخصی سازی حساب کاربری شما مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.


طریقه فعالسازی محیط ناشناس

فعالسازی این ابزار در نقشه گوگل سریع و راحت است. اول نرم افزار آن را در دستگاه خود اجرا کنید. بعد بر روی آیکن پروفایل خود کلیک کنید.


2021 05 20 10 35 48

حالا به راحتی روی گزینه Turn on Incognito Mode در منوی خود کلیک کنید.


2021 05 20 10 36 42

بعد از این شما با یک پیغام مواجه میشوید. این پیغام به شما اطلاع میدهد که فعالسازی این ابزار تاثیری بر سرویس هایی که در اینترنت استفاده میکنید نخواهد داشت. شما میتوانید روی کلید close کلیک کنید.


2021 05 20 10 37 44

نهایتا بعد از اتمام فعالیت های خود تحت این محیط میتوانید برای غیر فعالسازی روی کلید turn off incognito mode کلیک کنید.


2021 05 20 10 41 59

به همین سادگی شما میتوانید از این محیط استفاده نمایید. اگر شما به حفظ حریم خصوصی خود اهمیت زیادی میدهید این ابزار برای شما بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

نقشه گوگل:

admin
admin

  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.موارد مورد نیاز علامت گذاری شده اند.*

مطالب مرتبط

لینک کوتاه نوشته
0

سبد خرید چسبان